Mobirise html5 website builder
Jura to przepiękne panoramy, malownicze dolinki, imponujące ostańce skalne, rozległe pustynie, tajemnicze groty, wzgórza wapienne... W tym pejzażu odznaczają się liczne średniowieczne zamki pełne dawnych sekretów (o których krążą mrożące krew w żyłach legendy!) i eleganckie pałace o intrygującej historii. Dodajmy jeszcze zabytkowe drewniane kościółki, sanktuaria, samotne kapliczki, muzea, skanseny... Jest w czym wybierać. Jurajskie szlaki nie zawiodą ani miłośników architektury, sztuki i przyrody, ani ciekawych świata poszukiwaczy przygód. Jednak nie tylko niepowtarzalne krajobrazy i tajemnice zaklęte w starych murach kuszą na Jurze. Jest ona także wymarzonym miejscem dla każdego, kto poszukuje aktywnego wypoczynku i adrenaliny. Prócz licznych propozycji dla piechurów, rowerzystów, miłośników wody i ustronnych kąpielisk, znajdziemy tu kilka mniej typowych form spędzenia wolnego czasu. Przede wszystkim Jura to niekwestionowany raj dla miłośników wspinaczki skałkowej, jednocześnie najpopularniejszy i największy taki rejon w Polsce. Pod okiem fachowca można samemu spróbować swoich sił we wspinaczce. Nudzić nie będą się tu grotołazi, dla których, w zależności od stopnia zaawansowania i umiejętności, dostępne są najpiękniejsze jurajskie jaskinie. Również amatorzy turystyki konnej, a nawet paralotniarstwa, znajdą tutaj idealne warunki do uprawiania tych sportów. Jednym słowem: dla każdego coś dobrego.

Źródło: bezdroza.pl

Agroturystyka

Do dyspozycji naszych Gości posiadamy pokoje 2 i 4 osobowe, ze wspólnym aneksem kuchennym i łazienką - cena od 25 zł do 30 zł

Bar Eden

Bar czynny w sezonie letnim , możliwość odpoczynku nad wodą pijąc pyszne piwo w ofercie lody, napoje, piwo, ciepłe posiłki. 

Sala spotkań

Miejsce do organizacji spotkań i imprez okolicznościowych.

Wędkowanie na stawach

Do dyspozycji naszych gości są stawy pełne ryb. Dla chętnych istnieje możliwość wędkowania.

ADRES

Agroturystyka Nad Stawami
Choroń-Baranowizna 1A
42-360 Poraj
dojazd od strony Masłońskiego     

KONTAKT

605 105 053

697 257 608

    Agroturystyka Nad Stawami

    DOŁĄCZ DO NAS