Mobirise website maker

BAR EDEN 

Bar czynny w sezonie letnim , możliwość odpoczynku nad wodą pijąc pyszne piwo
- w ofercie lody, napoje, piwo, ciepłe posiłki
- na terenie baru znajdują się gry zręcznościowe : piłkarzyki ,cymbergaj i lotki

Wędzony na gorąco pstrąg


Po osuszeniu ryb,przystępujemy do wędzenia wstępnego, trwającego do 40 minut w temp. do 45C. W tym etapie podsuszamy rybę i przygotowujemy do wędzenia właściwego.II etap, to wędzenie właściwe w temperaturze 55C, około 3 godzin. Przytykamy komin, tak aby dym wolniej się wydobywał. Kontrolujemy czy ryby się nie wytapiają. III etap - wędzenie końcowe trwa około 20 minut w temperaturze 60C - 90C.

Agroturystyka

Do dyspozycji naszych Gości posiadamy pokoje 2 i 4 osobowe, ze wspólnym aneksem kuchennym i łazienką - cena od 25 zł do 30 zł

Bar Eden

Bar czynny w sezonie letnim , możliwość odpoczynku nad wodą pijąc pyszne piwo w ofercie lody, napoje, piwo, ciepłe posiłki. 

Sala spotkań

Miejsce do organizacji spotkań i imprez okolicznościowych.

Wędkowanie na stawach

Do dyspozycji naszych gości są stawy pełne ryb. Dla chętnych istnieje możliwość wędkowania.
Jura to przepiękne panoramy, malownicze dolinki, imponujące ostańce skalne, rozległe pustynie, tajemnicze groty, wzgórza wapienne... W tym pejzażu odznaczają się liczne średniowieczne zamki pełne dawnych sekretów (o których krążą mrożące krew w żyłach legendy!) i eleganckie pałace o intrygującej historii. Dodajmy jeszcze zabytkowe drewniane kościółki, sanktuaria, samotne kapliczki, muzea, skanseny... Jest w czym wybierać. Jurajskie szlaki nie zawiodą ani miłośników architektury, sztuki i przyrody, ani ciekawych świata poszukiwaczy przygód. Jednak nie tylko niepowtarzalne krajobrazy i tajemnice zaklęte w starych murach kuszą na Jurze. Jest ona także wymarzonym miejscem dla każdego, kto poszukuje aktywnego wypoczynku i adrenaliny. Prócz licznych propozycji dla piechurów, rowerzystów, miłośników wody i ustronnych kąpielisk, znajdziemy tu kilka mniej typowych form spędzenia wolnego czasu. Przede wszystkim Jura to niekwestionowany raj dla miłośników wspinaczki skałkowej, jednocześnie najpopularniejszy i największy taki rejon w Polsce. Pod okiem fachowca można samemu spróbować swoich sił we wspinaczce. Nudzić nie będą się tu grotołazi, dla których, w zależności od stopnia zaawansowania i umiejętności, dostępne są najpiękniejsze jurajskie jaskinie. Również amatorzy turystyki konnej, a nawet paralotniarstwa, znajdą tutaj idealne warunki do uprawiania tych sportów. Jednym słowem: dla każdego coś dobrego.

Źródło: bezdroza.pl

ADRES

Agroturystyka Nad Stawami
Choroń-Baranowizna 1A
42-360 Poraj
dojazd od strony Masłońskiego     

KONTAKT

605 105 053

697 257 608

    Agroturystyka Nad Stawami

    DOŁĄCZ DO NAS